Kontakt

Philip Eliasson

VD

031-726 76 03
philip.eliasson@byggochkonsult.se

Peter Eliasson

Senior Advisor

031-726 76 01
peter@byggochkonsult.se

Michael Emanuelsson  

Arbetschef

031-726 76 13
michael.emanuelsson@byggochkonsult.se

Lasse Carlsson

Gruppchef entreprenad

031-726 76 08
lasse.carlsson@byggochkonsult.se

Ulf Levinsson

Gruppchef byggservice / Projektledare

031-726 76 71
ulf.levinsson@byggochkonsult.se

Jimmi Lundh

Affärschef / Projektledare Älvstrandens Bygg / Ansvarig Konsument

031-726 76 16
jimmi.lundh@byggochkonsult.se

Christer Björkvall

Projektledare

031-726 76 29
christer.bjorkvall@byggochkonsult.se

Jonas Broman

Projektledare

031-726 76 02
jonas.broman@byggochkonsult.se

Lars Hagström

Projektledare

031-375 68 97
lars.hagstrom@byggochkonsult.se

Angelie Wallin

Projektledare

031-375 61 03
angelie@byggochkonsult.se

Björn Hallersjö

Projektledare

0709-63 82 31
bjorn.hallersjo@byggochkonsult.se

Anders Svensson

Projektledare

031-726 76 06
anders.svensson@byggochkonsult.se

Linnéa Kiiskinen

Projektledare

031-726 76 11 linnea.kiiskinen@byggochkonsult.se

Tobias Hulthén

Kalkylator

031-726 76 31
tobias.hulthen@byggochkonsult.se 

Annika Olsson

HR / Lönansvarig

031-726 76 15
annika.olsson@byggochkonsult.se

Caroline Wennberg

Ekonomichef (föräldraledig)

Föräldraledig t.o.m. augusti 2025

Amanda Örtegren

KMA / Hållbarhet / Återbruk

031-375 68 98
amanda.ortegren@byggochkonsult.se

Ekonomiansvarig

ekonomi@byggochkonsult.se

Post- & besöksadress

Bygg & Konsult i Väst AB
Kärrlyckegatan 24
418 78 Göteborg

Telefon 031-80 01 25
Fax 031-15 25 60

Faktureringsadress

Bygg & Konsult i Väst AB
FE 9837
838 76 Frösön

Org nr: 556376-6129
VAT no: SE556376612901

OBS! Fakturan måste vara märkt med vårt projektnummer och namn på den som hämtar material.

Faktura via mail

faktura@byggochkonsult.se

Bankgiro 5646-0645
Anmärkning på våra fakturor skall göras inom 8 dagar.
Godkänd för F-Skatt.

Saknas det någon information på denna sidan meddela oss på mail: kontor@byggochkonsult.se

Offertförfrågan?

Skicka en övergripande förfrågan här så återkommer vi med frågor och detaljer.

Post- & besöksadress

Kärrlyckegatan 24, 418 78 Göteborg

E-post

kontor@byggochkonsult.se

Telefon

031-80 01 25

B & K Group AB

B & K Group AB är vårt moderbolag, i vår koncern ingår fyra dotterbolag alla med sin unika inriktning och kompetens. Tillsammans har vi det stora bolagets kompetens och resurser, där vi kan hjälpa våra kunder med kostnadseffektiva helhetslösningar.

Faktureringsadress

Bygg & Konsult i Väst AB
FE 9837
838 76 Frösön

Org nr: 556376-6129
VAT no: SE556376612901

faktura@byggochkonsult.se
Bankgiro 5646-0645

Anmärkning på våra fakturor skall göras inom 8 dagar. Godkänd för F-Skatt.

© Bygg & Konsult i Väst AB 2023
Webbplats av Joomlaproffs.se