Kontakt

Peter Eliasson

VD

031-726 76 01
peter@byggochkonsult.se

Philip Eliasson

Kalkylchef / vVD / Ansvarig konsument

031-726 76 03
philip.eliasson@byggochkonsult.se

Michael Emanuelsson  

Arbetschef

031-726 76 13
michael.emanuelsson@byggochkonsult.se

Lasse Carlsson

Gruppchef entreprenad

031-726 76 08
lasse.carlsson@byggochkonsult.se

Ulf Levinsson

Gruppchef byggservice / Projektledare

031-726 76 71
ulf.levinsson@byggochkonsult.se

Jimmy Lundh

Affärschef / Projektledare Älvstrandens Bygg / Ansvarig Konsument

jimmy.lundh@byggochkonsult.se

Christer Björkvall

Projektledare

031-726 76 29
christer.bjorkvall@byggochkonsult.se

Björn Hallersjö

Projektledare

0709-63 82 31
bjorn.hallersjo@byggochkonsult.se

Linnea Kiiskinen

Projektledare

031-726 76 11 linnea.kiiskinen@byggochkonsult.se

Jonas Broman

Projektledare

031-726 76 02
jonas.broman@byggochkonsult.se

Anders Svensson

Projektledare

031-726 76 06
anders.svensson@byggochkonsult.se

Annika Olsson

HR / Lönansvarig

031-726 76 15
annika.olsson@byggochkonsult.se

Caroline Wennberg

Ekonomichef

031-726 76 10
caroline.wennberg@byggochkonsult.se

Tobias Hulthén

Kalkylator

031-726 76 31
tobias.hulthen@byggochkonsult.se 

Besöksadress

Bygg & Konsult i Väst AB
Kärrlyckegatan 24
418 78 Göteborg

Telefon 031-80 01 25
Fax 031-15 25 60

Postadress

FE 9837 838 76
Frösön

Org nr: 556376-6129
VAT no: SE556376612901

OBS! Fakturan måste vara märkt med vårt projektnummer och namn på den som hämtar material.

Faktura via mail

faktura@byggochkonsult.se

Bankgiro 5646-0645
Anmärkning på våra fakturor skall göras inom 8 dagar.
Godkänd för F-Skatt.

Saknas det någon information på denna sidan meddela oss på mail: kontor@byggochkonsult.se

Offertförfrågan?

Skicka en övergripande förfrågan här så återkommer vi med frågor och detaljer.

Adress

Kärrlyckegatan 24, 418 78 Göteborg

E-post

kontor@byggochkonsult.se

Telefon

031-80 01 25

B & K Group AB

B & K Group AB är vårt moderbolag, i vår koncern ingår fyra dotterbolag alla med sin unika inriktning och kompetens. Tillsammans har vi det stora bolagets kompetens och resurser, där vi kan hjälpa våra kunder med kostnadseffektiva helhetslösningar.

Hitta på sidan

  • Om oss
  • Tjänster
  • Referenser
  • Kontakt

Post & faktureringsadress

Bygg & Konsult Väst AB
FE 9837 838 76 Frösön

Org nr: 556376-6129
VAT no: SE556376612901

faktura@byggochkonsult.se
Bankgiro 5646-0645

Anmärkning på våra fakturor skall göras inom 8 dagar. Godkänd för F-Skatt.

© Bygg & Konsult AB 2023
Webbplats av Joomlaproffs.se